Koszula z haftem

Koszula z haftem

Eleganckie koszule z haftem komputerowym. Idealne do Twojego biura

 

Manufaktura Haftu to firma stawiająca na jak najwyższą jakość haftu komputerowego oraz konkurencyjną cenę. Jedną z wielu realizacji, którą wykonujemy na życzenie klientów, jest koszula z haftem. To idealna opcja dla firm, kancelarii i biur, czyli wszędzie tam, gdzie obowiązuje elegancki
ubiór służbowy. Nasze realizacje cechują się ogromną starannością wykonania, a szeroka gama kolorystyczna nici hafciarskich umożliwia stworzenie nawet najbardziej skomplikowanego wzoru. Każde zlecenie zapewnia całkowitą satysfakcję klienta i dopasowanie uzyskanego efektu do jego indywidualnych wymagań.

Proponowana przez nas koszula z haftem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientem, ale nie tylko. Własne  ogo i nazwa firmy na odzieży to doskonały sposób na reklamę oraz zakorzenienie każdej marki w świadomości klientów. Taki sposób oznaczenia koszul sprawia również, że zwiększa się poczucie przynależności pracowników. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Przede wszystkim ze względu na wysoką dokładność wzorów, jak i atrakcyjną cenę, na którą wpływa nakład oraz powierzchnia zamawianego obrazu czy napisu.

Haft na koszuli

Koszula z haftem to trwała inwestycja w rozpoznawalność i renomę Twojej firmy

W jaki sposób powstaje koszula z haftem komputerowym? Najpierw przygotowujemy projekt w specjalnym programie graficznym, który prezentujemy klientowi przed umieszczeniem wzoru na odzieży. Koszt każdej realizacji jest uzależniony od nakładu i powierzchni haftu. W przedstawionej klientowi wycenie zawarty jest również koszt przygotowania projektu. Należy pamiętać, że haft nie nadaje się do znakowania bardzo delikatnych i cienkich tkanin, które cechują się niską gramaturą. Każde zamówienie można spersonalizować, dodając imiona oraz liczby.