Haft na zamówienie

Haft na zamówienie

Haft na zamówienie w Manufakturze Haftu

 

Haft komputerowy wykonujemy na odzieży własnej jak i powierzonej. Manufaktura haftu powstała z myślą o wszystkich osobach oraz firmach, które wymagają profesjonalizmu oraz rzetelności w realizacji usług hafciarskich. Haft na zamówienie wykonujemy przede wszystkim na odzieży roboczej. Logo na odzieży pracowników odgrywa bardzo ważną rolę w zarządzaniu każdą firmą. Oprócz tego, że jest najprostszą formą reklamy, zwiększa też świadomość marki oraz znacząco wpływa na stopień identyfikacji pracowników z firmą. Nie wspominając, iż dzięki niemu rozpoznawalność pracowników własnej firmy jest dużo większa w dużych skupiskach ludzkich. Dziś logotypy na służbowych uniformach są podstawowym elementem budowania profesjonalnego wizerunku, dlatego tak ogromną rolę w biznesie odgrywa obecne haft na zamówienie. 

Haftowanie na zamówienie

Cena Haftu na zamówienie

Na cenę haftu na zamówienie bezpośredni wpływ mają nakład oraz powierzchnia haftowanego wzoru. Każdy projekt przed znakowaniem należy przygotować w specjalnym programie graficznym, dlatego w przedstawianej wycenie zawsze uwzględniony jest już koszt przygotowalni. W naszej firmie można personalizować swoje zamówienie np. poprzez haftowanie imion lub różnych liczb i nie wpływa to na cenę zamówienia. Nie nadaje się on jednak do znakowania delikatnych i cienkich tkanin o niskiej gramaturze. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości realizowanych przez nas usług zapraszamy do zapoznania się z informacjami znajdującymi w zakładce produkty. Szczegółowych informacji możemy również udzielić telefonicznie, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Haftowanie

Zalety haftu na zamówienie w Manufakturze Haftu.

Haft na zamówienie w naszej firmie realizujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń i maszyn. To haft komputerowy, który wyróżnia się na tle usług hafciarskich wykonywanych bardziej tradycyjnymi metodami. Nasz haft na zamówienie to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania oraz znakomite odwzorowanie detali. Wyszywamy nawet najbardziej skomplikowane wzory na dowolnych materiałach. Ponadto haft wykonany w naszej manufakturze jest wytrzymały i niezwykle odporny na pranie, ścieranie, prasowanie. Gwarantujemy, że nawet po długim okresie użytkowania będzie wyglądać estetycznie i nie ulegnie zniszczeniu. Jeżeli więc szukacie profesjonalnego producenta haftu na zamówienie, zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o wycenę

9 + 9 =

SIGNUM Bernarda Jawień
Kopaliny 145
32-720 Nowy Wiśnicz

Masz pytania ?
Tel: 510 670 339

E-mail